Машина за сушење Beko DF 7111 PAW - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Машина за сушење Beko DF 7111 PAW

Beko
Нема инфо.

Кондензациска сушара

Енергетска класа: B

Капацитет:7kg

15 програми

OptiSense®

Одложен старт

LED екран

Child Lock

AquaWave технологија

Индикатор за работниот програм

Индикатор за чистење на филтерот

Индикатор за празнење на садот за вода

Потрошувачка на енергија годишно:504kWh

Ниво на бучава:65dB

Димензии:84x60x57cm

20,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница