Машина за сушење FAVORIT L 71 C - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Машина за сушење FAVORIT L 71 C

Favorit
Нема инфо.

ТИП КОНДЕНЗАЦИСКА
КАПАЦИТЕТ 7KG
ЗАПРЕМНИНА НА БАРАБАНОТ 100 ЛИТРИ
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА B
БРОЈ НА ПРОГРАМИ 15

16,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница