Машина за сушење FAVORIT W-82HP - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Машина за сушење FAVORIT W-82HP

Favorit
Нема инфо.

ТИП СО ТОПЛОТНА ПУМПА

КАПАЦИТЕТ 8кг

ЛЕД ДИСПЛЕЈ

15 ПРОГРАМИ

ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60

24,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница