Машина за сушење SAMSUNG DV70TA000TE/LE - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Машина за сушење SAMSUNG DV70TA000TE/LE

Samsung
Нема инфо.

 Кондензациска машина за сушење со ТОПЛОТНА ПУМПА
 Бела со транспарентна врата
 ЛЦД Дисплеј
 Капацитет 7кг
 14 програми
 35 минути брзо сушење
 OptimalDry систем на сушење со три сензори(температура
 топлина и влажност)
 Wrinkle Prevent технологија против гужвање на алиштата
 Дијамантски барабан
 Напреден 2во1 филтер со аларм за замена
 Тајмер
 Индиктор за преполнетост на резервоар
 Заклучување од деца
 Реверзибилна врата
 Бучност 65dB
 Годишна потрошувачка на енерија 211kWh
 А++ енерегетска класа
 Димензии 60x85x60 цм

36,800ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница