МИКРО ПЕЧКА МАКС ММ 720 ЦТБ БЕЛА - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

МИКРО ПЕЧКА МАКС ММ 720 ЦТБ БЕЛА

Нема инфо.

Капацитет на микро печката: 20 литри
Моќност: 700W
5 нивоа на моќност, вклучувајќи и опција на одмрзнување (прилагодена според тежината)
Тип на контрола: механичка
35 минутен тајмер со звучен сигнал
Отстранлива ротирачка чинија со пречник 255 мм
Надворешни димензии: 439,5 х 355,5 х 258,2 мм
Боја: бела

4,100ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.