МИКРО ПЕЧКА SAMSUNG MS23F300EEK/OL - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

МИКРО ПЕЧКА SAMSUNG MS23F300EEK/OL

Samsung
Нема инфо.

Приклучна моќ 230 V / 50 Hz
Моќност 800 W
LED дисплеј
Сигнал за крај
6 опции на готвење
Подлога што се врти
Внатрешно емајлирано обложување
Тип на отварање со рачка
Максимално време на готвење 99 минути
Димензии (ШхВхД) 552 х 326 х 423

8,200ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница