МИКСЕР RUSSELL HOBBS 18966 56 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

МИКСЕР RUSSELL HOBBS 18966 56

Russell
Нема инфо.

Moќност:380W
Брзини:5
Турбо функција Маталки изработени од нерѓосувачки челик
Маталки за мешање:2
Маталки за тесто:2
Копче за полесно ослободување на маталките

3,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница