МИНИ ШПОРЕТ LIAL KX-13577 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

МИНИ ШПОРЕТ LIAL KX-13577

LIAL
1 Продажби

3 рингли
Капацитет на релна 42 л
Термостат
Бесплатна достава

5,800ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница