Монитор Acer 24″ K242HL - КУПИ НА РАТИ
, ,

Монитор Acer 24″ K242HL

Acer
4 Продажби

Дијагонална 24 ”
Тип на екран LED
1920 x 1080 резолуција
Фреквенција 60Hz
Сооднос 16:9
Агол на гледање 170/160
Приклучок: VGA, DVI, HDMI
Црна боја
Бесплатна Достава
Гаранција: 360 дена

8,300ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница