Пегла за коса BOSCH PHS 5190 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Пегла за коса BOSCH PHS 5190

Bosch
1 Продажби

 • Боја: Кремаста со златен сјај
 • Керамичка грејна плоча за едномерно распоредување на температурата со златен сјај
 • Температурата од 100- 200°C
 • Температурно подесување за здрава,сува и оштетена коса
 • Термостат со дисплеј за индивидуално подесување на температура
 • ON/OFF копче за уклучување и исклучување
 • Плочите се со заоблени рабови за полесно виткање на косата
 • Брзо загревање 60 секунди
 • Автоматско исклучување: 30 минути,за поголема безбедност
 • Гумен кабел ,отпорен на топлина со клип за полесно складирање
 • Торбица за чување отпорна на топлина
 • Кабелот се врти за поголемо движење
 • Приклучна сила : 39 W
 • Бесплатна достава

4,400ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница