Пегла TEFAL FV3970E0 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Пегла TEFAL FV3970E0

Tefal
Нема инфо.

Моќност:2400W

Постојана пареа:35gr/min

Ударна пареа:150gr/min

Резервоар за вода:270ml

Вертикална пареа

Автоматско исклучување

Спреј функција

Самочистење

AntiDrip

Бесплатна испорака

3,800ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница