Пегла Tefal FV5717EO - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Пегла Tefal FV5717EO

Tefal
Нема инфо.

Моќност 2500W
Регулирачка пареа 45г/мин
Ударна пареа 195г/мин
 Anti-Calc
 Anti-Drip
 Плоча Durilium Airglide
Функција за самочистење
Вертикална пареа
 Еко функција
Удобна рачка
 270мл резервоар за вода

4,600ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница