Пластеник GH-019 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Пластеник GH-019

Iskra
Нема инфо.

Димензии: 3000 x 1500 x 1750mm (ДxШxВ)
Материјал:
метални цевки Ø19 mm со PP спојка,
PE-LD мрежа, платно
Пакување: кутија
Димензии на кутијата (во mm): 1470 (Д) x 290 (Ш) x 150 (В)
Нето тежина: 7,5 kg
Бруто тежина: 8,7kg
Доставата на овај продукт е бесплатна

5,600ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница