ПРАВОСМУКАЛКА СЕВЕРИН 7102 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

ПРАВОСМУКАЛКА СЕВЕРИН 7102

Нема инфо.

Моќност: 800 W
Капацитет на садот: прибл. 1 литар
Компактна, маневрирачка и моќна
XL-папуча за чувствителни тврди подови
Индикатор за чистење на прашина
Работен опсег од 9 m
дводелен додатен додаток: тапацир и млазница за пукнатини
3 гумени тркала
лесно празнење на садот со притискање на копче
Удобна рачка за носење
Класа на енергетска ефикасност: A
Класа на чистење на тепих: D
Класа на цврстина на чистење на подот: A
Класа на повторна емисија на прав: А
Ниво на звучна моќност (во дБ): 79
Должина на кабел: прибл. 5 м
180 цм XL-премиум-црево
Ergo-Soft-Grip XL со брзо поврзување и заштита од превртување
HEPA 13 филтер
5 степени на филтрација

6,890ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.