Правосмукалка Beko VCC 7324 WI - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Правосмукалка Beko VCC 7324 WI

Beko
Нема инфо.

Моќност:2400W

Вмукувачка моќ:430W

Капацитет на вреќа:4L

Hepa Filter 12

Tелескопска цевка

Индикатор за полна вреќа

Ниво на бучава:78(dBA)

Должина на кабел:7m

Се задржува до 99.5% од прашината во самата правосмукалка

Посебно прилагодлива за лица со алергии

Бесплатна испорака

7,300ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница