Правосмукалка Samsung SC4320 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Правосмукалка Samsung SC4320

Samsung
Нема инфо.

Капацитет за собирање прав 1.3 ℓ

Максимална потрошувачка на енергија 1600 W

Димензии на сетот (ШxВxД)280x238x395 mm

Моќност на вшмукување 350 W

Бучава 86 dBA

Номинална влезна моќност 1400 W

Должина на кабелот за напојување 6 m

Бесплатна испорака

 

 

5,300ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница