ПРАВОСМУКАЛКА SEVERIN HV 7153 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

ПРАВОСМУКАЛКА SEVERIN HV 7153

Severin
Нема инфо.

Тивко работење: 75 dB
Сад за прав од: 0.5 L
Kапацитет на вшмукување: 10.000 паскали
Целосно полнење на батерија: 5 часа
Литиум-јонска батерија: 22.2 V
Работа: 40 минути
Моќен мотор со две брзини
Вклчена опција: турбо чистач
Моторизирана четка со технологија за меко лизгање,
одлична за деликатни подови и за длабоко чистење на теписи и моторизирана четка за тапацир.
LED светла на четката за отстранување на нечистотијата дури и во темни агли.
Лесен за користење благодарение на едноставното притискање на копче,
koe нема потреба да го држите притиснато за време на употребата.
Лесно и хигиенско празнење на резервоарот со притискање на копче.
Вклучени додатоци: четка за тапацир и копче за смеса
Индикатор за нивото на полнење

11,190ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница