Прочистувач на воздух TESLA AIR 3 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Прочистувач на воздух TESLA AIR 3

Tesla
Нема инфо.

Паметна опција Wi Fi
Процент на филтрација 99.95%
Квадратура за која е предвиден 22㎡
Волумен на прочистен воздух (CADR) 200m³/h
Тип на филтер ХЕПА + активен јаглерод
Тајмер
Автоматски режим
Индикација за замена на филтерот
Бесплатна испорака

7,700ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.