Сет столови и маса FABBYGO BHKC 2147 - КУПИ НА РАТИ
, ,

Сет столови и маса FABBYGO BHKC 2147


Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 18,610ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Достапна во антрацит боја
Маса со стакло
Два стола и еден двосед
Димензии на стол: 58х58х82см
Димензии на двосед: 108х58х82см
Димензии на маса: 71х42х39см