СОКОВНИК СЕВЕРИН 3566 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

СОКОВНИК СЕВЕРИН 3566

Нема инфо.

Моќност: 400W
Прекинувач со две контролни брзини
Максимален број на вртежи 19.000 r.p.m
Иноксно куќиште
Сад за отпадок со капацитет од 1литри
Сад за сок со капацитет од 500ml
Безбедносен систем на заклучување
Лесен за одржување
Тивок мотор со воздушно ладење
Нелизгачки ногарки

3,560ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.