СОКОВНИК СЕВЕРИН 3570 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

СОКОВНИК СЕВЕРИН 3570

1 Продажби

Moќност: 800 W
Максимален број на вртежи 19.000 r.p.m
Екстра голем XXL отвор
Инка со дијаметар од 8,5 cm
Kапацитет: 1.100ml сок
Сад за отпадок со капацитет од 2.500ml
Иноксно куќиште
Сито изработено од нерѓосувачки челик
Прекинувач со две контролни брзини
Тивок мотор со воздушно ладење
Лесен за чистење вклучено и четка во паковањето
Нелизгачки ногарки

6,190ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.