СОКОВНИК СЕВЕРИН 3571 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

СОКОВНИК СЕВЕРИН 3571

Нема инфо.

Моќност: 150W
Бавното цедење овозможува подобро задржување на витамини, минерали и ензими од конвенционалните соковници
Совршени резултати: за вкусна овошни и зеленчукови сокови, сладолед, свеж џем, доматно пире (на пример пица тесто)
Квалитет на прес-завртката за долготрајни совршени резултати
Ножевите се изработени од нерѓосувачки челик
Вкусни и здрави рецепти во секое време преку QR кодот
Тивок мотор со воздушно ладење
Заштеда на простор за складирање поради екстра тенкиот дизајн
Гумени ногарки
Вклучува четка за чистење

8,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.