Соковник BLACK+DECKER-BXJE600E - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Соковник BLACK+DECKER-BXJE600E

Black&Decker
Нема инфо.

Моќност:600 W

Брзини:2

Брзина 13000 врт/мин

Капацитет:1.2L и бокал 0.55 L

Филтер од нерѓосувачки челик

Бесплатна испорака

5,100ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.