СОКОВНИК GORENJE JC 4800 VWY - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

СОКОВНИК GORENJE JC 4800 VWY

Gorenje
Нема инфо.

Моќност:200W
Вртежи:80min.
Волумен на садот за сок:600ml
Волумен на садот за пулпа:600ml
Куќиште:пластика+метал
Сечива:нерѓосувачки челик
Slow juicer-постепено цедење со сврделот
Оn/Off копче
Филтер од фина мрежа
Ефикасен
Лесно чистење
За овошје
зеленчук и јаткасти плодови
Реверзибилно работење (обратно движење)
Четка за лесно чистење
Боја: Инокс
Должина на приклучен кабел:1m,

9,690ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница