СОКОВНИК MESKO MS 4126 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

СОКОВНИК MESKO MS 4126

Mesko
Нема инфо.

Моќност:600W
Капацитет на сад за сок:450ml
Капацитет на сад за отпадоци:1,5l
Дијаметар на инка:65mm
Сито:нерѓосувачки челик
Подесување на ситото за бистар сок
Систем против капење
Прекинувач
Безбедносна блокада
Брзо и лесно чистење
безбедни делови за миење во машина за садови
Гумени ногарки

3,449ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница