СОКОВНИК RUSSELL HOBBS 20366 56 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

СОКОВНИК RUSSELL HOBBS 20366 56

Russell
Нема инфо.

Mоќност:550W
Регулирање на брзината Брзини:2(тврдо и меко овошје)
Капацитет на садот за сок:700ml
Капацитет на сад за отпадоци:2l Материјал:нерѓосувачки челик
Дијаметар на инка:75mm
Безбедносен прекинувач
Гумирани ногарки
Лесно чистење

5,490ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница