Сушара BEKO DF 7439 SX - КУПИ НА РАТИ
, ,

Сушара BEKO DF 7439 SX

Beko
Нема инфо.

 • Heat Pump
 • OptiSense®
 • Енергетска класа:A++
 • Капацитет:7kg
 • 16 програми
 • Одложен старт
 • LED екран
 • Child Lock
 • Индикатор за работниот програм
 • Индикатор за чистење на филтерот
 • Индикатор за празнење на садот за вода
 • Потрошувачка на енергија:179kWh
 • Ниво на бучава:65dB
 • Димензии:84.6×59.7×52.9cm
 • Бесплатна достава

30,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница