Таблет Apple iPad 9 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Таблет Apple iPad 9

Apple
3 Продажби

Apple iPadOS 15

Екран:10.2″(2160-by-1620 pixels) Retina IPS

A13 Bionic chip 64-bit

Quad-Core:2×2.65 GHz + 4×1.8 GHz

Apple GPU (4-core graphics)

Интерна меморија:64GB

Примарна камера:12 MP, f/2.4, 122

Секондарна камера:8 MP, f/2.4

Bluetooth, WLAN

1 x Lightning, 1 x 3.5 mm jack female

Батерија:Li-Poly 32 Wh –  10h

Бесплатна испорака

30,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница