Таблет eSTAR BEAUTY HD 7" - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Таблет eSTAR BEAUTY HD 7″

Нема инфо.

Оперативен систем Android 6.0 Marshmallow
Дијагонала со екран 7 ”
Резолуција 1024 x 600
RAM меморија 1 GB
Внатрешна меморија 8 GB DDR3
микро SD до 32 GB
Предна камера од 0,3 MP
Батерија (mAh) 2700
Достапен во Сина, Црвена, Бела и Златна боја
Гаранција: 360 дена

5,200ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.