Таблет eSTAR Star Wars 7″ - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Таблет eSTAR Star Wars 7″

1 Продажби

Оперативен систем Android 6.0 Marshmallow
Дијагонала со екран 7 ”
Резолуција 1024 x 600
Cortex A7 процесор Quad Core AllWinner 1.20GHz
1 GB RAM меморија DDR3
Внатрешна меморија од 8 GB
микро SD до 32 GB
Dual Core графика Mali 400MP2
Предна камера од 0,3 MP
Приклучок за слушалкит Батерија (mAh) 2700
Димензија (ШxВxД mm) 121,8 x 192,2 x 8,95
Тежина 289g
Гаранција: 360 дена
Бесплатна Достава

5,800ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.