Таблет eSTAR Themed Tablet 8" - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Таблет eSTAR Themed Tablet 8″

Нема инфо.

Оперативен систем Android 5.1
Дијагонала со екран од 8 ”
Процесор AllWinner Quad Core A33 1.20GHz
512 MB RAM меморија DDR3
Внатрешна меморија од 8 GB
микро SD до 32 GB
Предна камера од 0,3 MP
Батерија (mAh) 4000
Достапен во две теми “Bananas” и “Dave”
Гаранција: 360 дена

6,100ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.