ТАБЛЕТ VIVAX TPC 102 4G - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

ТАБЛЕТ VIVAX TPC 102 4G

Vivax
Нема инфо.

Екран: 10,1
Оперативен систем-Android 9
Процесор-Quad-core 1.3
RAM Меморија-3Gb
ROM Меморија-16Gb
Резолуција-1280×800
SD Cadr -max 128Gb
USB
SIM картичка
Камера предна 2MP
Камера задна 5MP
Димензии-185x180mm
Гумирано куќиште
Тежина-450g
Батерија: 5800mAh

8,999ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница