ТАБЛЕТ VIVAX TPC 806 3G - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

ТАБЛЕТ VIVAX TPC 806 3G

Vivax
Нема инфо.

Екран (8)
Дисплеј: IPS/PLS
Резолуција: 1024×600
Процесор: Quad-Core
Процесор(GHz): 1.2
RAM меморија (GB): 2
Интерна меморија (GB): 16
OS: Android 10.0
Боја: Crna
SD card (GB): 64
Предна камера(Mpix): 2
Задна камера(Mpix): 5
Мрежа: 802.11 a/b/g/n
Батерија 4000Mah

6,999ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница