Талго Пилинг Марин - КУПИ НА РАТИ
, ,

Талго Пилинг Марин

Козметички Услуги
Нема инфо.

  • Беспрекорна убавина ја имаат препуштено на професионалниот тим на Боди М.
   Зошто Талго Пилинг Најбараната пилинг иновација на Талго, сега достапна и за сите оние кои својата доверба за Марин е толку добар?За помалку од половина час добивате ефект на нова кожа
  • Долготрајна и длабинска хидратација
  • Неверојатен инстант лифтинг ефект
  • Стеснување на проширени бори
  • Редукција на прекумерно лачење себум
  • Елиминација на неправилности и лузни од акни
  • Осветлување и освежување на изморена и потемнета кожа од надворешни влијанија
  • Неинванзивен третман погоден да се прави во текот на сите сезони во годинатасе препорачува најмалку 3 третмани

12,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.