ТВ Андроид TCL 43P615 4K - КУПИ НА РАТИ
, ,

ТВ Андроид TCL 43P615 4K

TCL
Нема инфо.

Име 43P615-AP
Тип на производ LED UHD Android TV
Тип на задно осветлување DLED
Процесор 64-bit A55×4 900MHz~1.1GHz
Графички процесор Mali470×3 600MHz~800MHz
ОС Android P
Стил на кориснички интерфејс Android TV UI & TCL TV+ 3.x UI
Почетни страници Google Play, Featured Apps, Source

25,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.