ТВ ЛЕД ШНАЈДЕР 50СЛ34ФХД СМАРТ - КУПИ НА РАТИ
, ,

ТВ ЛЕД ШНАЈДЕР 50СЛ34ФХД СМАРТ

Шнајдер
1 Продажби

Екран: 50″ (127cm)
FHD SMART LED TV
Резолуција: 1920 X 1080
Android TV
Quad Core processor
2x HDMI, USB 2.0
DVB-T/C/T2
Вграден Wi-Fi
Бесплатна достава

22,300ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.