ТВ ЛЕД SAMSUNG UE50AU8072UXXH SMART - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

ТВ ЛЕД SAMSUNG UE50AU8072UXXH SMART

Samsung
Нема инфо.

50″(127cm) 4К UHD Smart TV
Резолуција:3.840 x 2.160
2200Hz PQI Picture Quality Index
Crystal Processor 4K
Кристален екран
Мега контраст
Оперативен систем:Tizen™
HDR 10+
UHD Dimming – UHD придушување на светло
Dolby Digital Plus
3xHDMI,2xUSB,LAN, CI, eARC
Bluetooth
DVB-T2/C/S2
Вграден Wi-Fi

39,999ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница