ТВ ЛЕД VOX 32″ ADWD1B SMART - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

ТВ ЛЕД VOX 32″ ADWD1B SMART

Vox
1 Продажби

Големина: 32″ (81 см)
Екран: Direct LED slim
Разолуција: HD Ready (1366×768)
Smart Tелевизор: Android 9.0
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 6W RMS
Приклучоци: HDMI x2, USB x2, антена влезови x2,
AV влез, CI, SPDIF оптички излез, аудио излез, LAN
Технологии кои ги користи: Wi-Fi, HEVC H.265, PVR
Друго: Hotel Mode, Sleep timer, повеќејазичен OSD

10,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница