ТВ ЛЕД VOX 43″ ADWD1B SMART - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

ТВ ЛЕД VOX 43″ ADWD1B SMART

Vox
Нема инфо.

Големина на екран: 43″ (109cm)
Резолуција: Full HD (1920×1080)
Екран: Direct LED Slim
Smart Телевизор: Android 9.0
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
Приклучоци: HDMI x2, USB x2, антена влезови x2,
AV влез, CI, SPDIF оптички излез, аудио излез, LAN
Технологии кои ги користи: интегриран Wi-Fi,
HEVC H.265, PVR, Miracast, Hotel Mode

18,999ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница