Телевизор FAVORIT 55DK5JM2T2S2A ANDROID - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Телевизор FAVORIT 55DK5JM2T2S2A ANDROID

Favorit
Нема инфо.

Дијагонала 55″ (139 см)

Екран LED резолуција 1920×1080 (Full HD)

HDMIx3, VGA, USB x2, CI+,

Wi-Fi

Оперативен систем андроид Андроид 9.0

Меморија 8 GB, RAM 1 GB

Димензии со држач (ШxВxТ): 110х67х29см

Димензии без држач (ШxВxТ): 110х63х8см

Нето маса 8,70 кг

Бесплатна испорака

28,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница