Телевизор FUEGO 32EL610 ANDT 32" - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Телевизор FUEGO 32EL610 ANDT 32″

Fuego
Нема инфо.

Големина 32″ (81 cm)

Резолуција:1280×720

60Hz CMP

AndroidTV

2xHDMI,1xUSB

DVB-T/C/T2

Вграден Wi-Fi

Бесплатна испорака

12,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница