Телевизор FUEGO 43EL610 ANDT 43" - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Телевизор FUEGO 43EL610 ANDT 43″

Fuego
Нема инфо.

Големина 43″(109cm)

Резолуција:1920×1080

60Hz CMP

AndroidTV

3xHDMI,2xUSB

DVB-T/C/T2

Вграден Wi-Fi

Бесплатна испорака

17,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница