Телевизор FUEGO 50ELU610 ANDT, 50" - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Телевизор FUEGO 50ELU610 ANDT, 50″

Fuego
Нема инфо.

Големина 50″(127cm)

Резолуција:(3840х2160)

Surround sound

Netflix,Netflix4k

AndroidTV

Clear Resolution Enhancer

PAL,SECAM

HDMI,USB,RF,SCART

DVB-T2/C

Вграден Wi-Fi

Бесплатна испорака

25,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница