Телевизор LG 55" 4K HDR Smart UHD TV - КУПИ НА РАТИ
, ,

Телевизор LG 55″ 4K HDR Smart UHD TV

LG
6 Продажби

55″(135cm) 4к HDR Smart UHD TV
DVB-T2/C/S2
Резолуција:(3840x2160pix)
100Hz PPR
Вграден Wi-Fi
Бесплатна достава

38,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница