Телевизор - TCL 55" 55P715, 4K Ultra HD - КУПИ НА РАТИ
, ,

Телевизор – TCL 55″ 55P715, 4K Ultra HD

TCL
2 Продажби

Меморија: 16 GB
 Резолуција: 3840 x 2160px
 Процесор (процесор): ARM Cortex-A55
 Тежина:  27.70kg
 Тип на панел:  LED
 Резолуција на панел:  UHD
 TV приемник:  DVB-T2 / C / S2
  SMART:   Да
 Оперативен систем:  Android TV
  PPI (Индекс на изведба на слика): 1500
 HDR: HDR10
Осветленост (cd / m2): 270

34,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница