Телевизор Tesla 32T312BH 32" HD Ready - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Телевизор Tesla 32T312BH 32″ HD Ready

Tesla
Нема инфо.

Резолуција HD

Паметен оперативен систем

Големина на екран 32

HDMI 2

USB 2

Бесплатна испорака

12,240ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница