Телевизор Tesla 43E620BFS 43" FH,Android - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Телевизор Tesla 43E620BFS 43″ FH,Android

Tesla
1 Продажби

Резолуција FHD

Smart OS Android TV

Димензија на екранот 43

HDMI 2

USB 2

Бесплатна испорака

19,830ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница