Телевизор Tesla 65E625BUS,UHD,Android - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Телевизор Tesla 65E625BUS,UHD,Android

Tesla
1 Продажби

Дијагонала 65″ (165cm)

LED екран

Резолуција 3840 x 2160

Android, Smart

WiFi

Бесплатна испорака

 

36,804ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница