Телевизор Vivax LED TV-32LE141T2S2 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Телевизор Vivax LED TV-32LE141T2S2

Vivax
5 Продажби

Димензии: 32″ (82cm)
LED TV
USB
HDMI
Резолуција: 1366 x 768pix
Бесплатна достава

8,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.