ТОСТЕР СЕНДВИЧ GORENJE KR 1800 E PRO - КУПИ НА РАТИ
, , ,

ТОСТЕР СЕНДВИЧ GORENJE KR 1800 E PRO

Gorenje
Нема инфо.

Алуминиум

Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати

Ребраста плоча за печење

Еднострани плочи што се вадат

Конвенционален грејач

Прилагодување на висината

 

Температурни нивоа: 4

Број на нивоа на печење: 4

Отворено – затворено

Индикатор за температура

Регулирање на температурата

Црвен индикатор за работа

Едноставно печење

 

Простор за сместување на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Сад за маснотии

Рачка за носење

 

Ладни рачки

Моќност на грејачот: 1.800 W

Куќиште: Не’рѓосувачки челик

Ширина на зоната за печење: 32 cm

Длабочина на зоната за печење: 24 cm

Должина на приклучен кабел: 0,8 m

7,490ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.